Uvězněný „Bumerang“ nahrazuje Only Nota, spol. s r.o.

Než kamarád Oldřich Jašek (video níže) z důvodu těžké nemoci zemřel (1.7.1994), založil společnost Only Nota spol. s r.o., prostřednictvím svého syna Radovana.

Společnost tvořili i dva významní společníci, z nichž první byl od roku 1993 do konce roku 2017 dobře finančně zajištěným prokuristou jedné zdravotní pojišťovny. Ten druhý, který vystudoval ekonomiku na univerzitě v anglickém Sheffieldu, pracoval pro renomované firmy u nás i v zahraničí (např. pro firmu Rolls-Royce). Čtvrtým společníkem se stala moje manželka, aby nebylo zpochybněno autorství projektu.

Podnikatelské cíle zhodnotil a reálně spočítal uznávaný ekonom Ing. Dalibor Míček Ph.D. (společník „Only Nota“ 1994 a „Q-plus“ 2001), a to na 50 000 000před zdaněním, jen za období ÚNOR 1994 – PROSINEC 1994 (příloha vlevo). Vyšetřovatel tyto kalkulace odsoudil tím, že mé zdraví nechal zkoumat znalci v oborech psychiatrie a psychologie. Proč tyto znalce „orgány“ nerespektovaly? Na odpověď není třeba mít maturitu. Všemu velel sám předseda senátu, který dva roky zamítal mé žádosti o propuštění z vazby jako hlavní OPISOVAČ smyšlenek vyšetřovatelů. Odborné posudky ekonomické i psychologické naprosto ignoroval. Spojencem opisovačů lží se stal i odvolací Vrchní soud, jemuž velela nechvalně známá JUDr. Ludmila Svatošová:


Předseda senátu svojí netečností zajistil zisky jak lichvářům, tak i majitelům leasingových společností. Automobily jim splatili jejich staronoví či noví uživatelé. Nikdo jiný z mého uvěznění užitek mít nemohl. Soudci nikomu náhradu škody nepřiznali (údajně proto, aby se tím dle trestního řádu nezdržovali – § 44 odst. 2 tr. ř.). Prostě DIVADLO U SOUDU: