PŘEDPLACENÁ KNIHA (v roce 2023) = NEVŠEDNÍ VÝHODY

Distributorem KNIHY, vydávané nakladatelstvím PRAGOLINE, je NAŠE DIVADLO s.r.o.

První vydání knihy DIVADLO U SOUDU rozesíláme nejpozději od 22.3.2024.
Druhé vydání (22.3.2025) obohatí ohlasy čtenářů, nová fakta, reakce kritiky, foto, apod.
Třetí vydání (22.3.2026) trilogii ukončí.

Všem, kteří si knihu předplatí v roce 2023, nabízíme podíl na zisku ze všeho, co vydání knihy či obnova procesu přinese. Na výši podílu má vliv jak počet předplacených knih do konce roku 2023, tak i datum první úhrady. 

KDO POZDĚ CHODÍ, NEJSOU KOLÁČE:
Připravujeme akce ještě před vydáním knihy. Na ty pochopitelně můžeme zvát přes SMS jen ty, kteří si knihu již předplatili a máme na ně telefonní číslo, které nám s důvěrou poskytli. Vstupné o 50 % levnější je samozřejmostí. Předplatitelé knihy se ke slevám či odměnám (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné) hlásí jen svým telefonním číslem, takže STOP průkazkám. Poskytovatel odměn má právo žádat, aby jej odměňovaný prozvonil.

Základní ODMĚNY pro předplatitele čehokoliv u společnosti NAŠE DIVADLO:

  • 50% sleva na každé další vydání knihy DIVADLO U SOUDU
  • 50% sleva na vše, co NAŠE DIVADLO s.r.o. vydá či přijme do distribuce
  • 50% sleva na akce, které NAŠE DIVADLO s.r.o. pořádá, s předprodejem o týden dříve  (dokladem předplatitelů je telefonní číslo, které nám s důvěrou svěřili)
  • bez zajímavosti nejsou ani NADACE, které pomáhají příznivcům NAŠEHO DIVADLA tam, kam ze zákona nedosáhne žádná pojišťovna
  • NAŠE DIVADLO je ve skutečnosti i VAŠIM projektem, pokud se jej chopíte; přesto je pomoc v nouzi možná po doporučení ošetřujících lékařů žadatelů (výjimky jsou možné)

ZPŮSOB DISTRIBUCE VYDÁVANÝCH TITULŮ:
U spolupracujících firem označených logem systému (SEZNAM), lze vydané tituly obdržet k nákupům za přiměřenou útratu, o níž si firmy rozhodují samy. 

JAK SI LZE KNIHU PŘEDPLATIT:
Na NÁŠ mail zaslat objednávku. Doporučujeme připsat telefonní číslo objednávajícího (více napoví MOBILENKA). V odpovědi zasíláme proforma fakturu s dalšími informacemi a po úhradě daňový doklad.

Cena knihy (včetně poštovného) = 500 Kč na osobu (případné DOTAZY volejte; pokud nemáte neomezené volání, stačí prozvonit, zavoláme zpět).

Kromě knihy DIVADLO U SOUDU nabízíme jejím předplatitelům:

KRAŤASY 2. NAŠI předplatitelé je mohou podle návodu z roku 2009 obohatit vlastním zajímavým příběhem, který prožili, anebo se o něm jen dozvěděli. Je však potřeba příběh či příběhy poslat nejpozději do konce roku 2023 (s „KRAŤASY 3“ počítáme pro rok 2025).

Z PRAGOLINE nabízíme i knihy z historie četnictva, jejichž autorem je duchovní otec oblíbeného TV seriálu ČETNICKÉ HUMORESKY, plk. (v.v.) JUDr. Michal Dlouhý, Ph.D.  

REFERENCE: